mersin turkuaz temizlik
turkuaz temizlik

Yaklaşımlarımız

TURKUAZ TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak  MERSİN’ de geniş hizmet ağıyla Tesis Yönetim ve Çevre  Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Deneyim ve birikimlerimizin oluşturmuş olduğu kalite bilinci ile, yetişmiş Alanında Profesyonel personellerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve hijyenik temizlik çözümleri ve stratejiler Üreterek, Önce  TEMİZLİK ÖNCESİ KEŞİF yapıp ve daha  sonrasında Deneyimli temizlik servisleri göndermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite  eşitlik ve uygun fiyat ilkelerine bağlı kalarak tüm müşterilerimize eşit öncelik tanımaktayız. Biliyoruz ki ; Müşteri memnuniyeti, En önemli faktörlerin başında gelir.

Size verilecek temizlik hizmeti teklifimizi hazırlarken, firmanızın veya binanızın belirli ihtiyaçlarını göz önünde tutup bu ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri tasarlıyoruz. Sizlerin yaklaşımında bu açılımları ve tasarımlarınızı daha da genişletmeyi ve En üst düzeye taşımayı  umuyoruz.

TURKUAZ  TEMİZLİK ŞİRKETİ, temizliğe kurumsal bir perspektiften bakar ve İnsan sağlığını en önemli değer sayıp  temizliğe ihtiyaç duyacak her ayrı sektöre yönelik verilebilecek hizmetler doğrultusunda özel teknolojik  ekipman ve kimyasallar ile ayrı ayrı ekiplerini operasyona hazır tutarak sektörünün lideri olmayı başaran bir pozisyondadır.

Tercihlerinizden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkür eder saygılar sunarız…